Balatonfüredi KSE
facebook insta youtube

Hoztuk a kötelezőt!

Magabiztos sikert aratott hazai pályán a Balatonfüredi KSE a férfi kézilabda NB I-ben

BKSE-Cegléd 26-19 (13-10)
Balatonfüred. V.: Andorka, Hucker.

Csütörtökön lépett pályára egymás ellen a BKSE és a Cegléd csapata Füreden.

Az első öt percet a vendégek nyerték 3-2-re, de ezt követően fordított a Füred és magához ragadta a kezdeményezést, 15. perc: 7-4. Igyekezett ellenfelére tapadni a Cegléd, ez sikerült is, az egyenlítéshez viszont nem jutott közel a vendégcsapat, 27. perc: 12-9.

Fordulás után aztán fokozatosan nőtt a különbség, 44. perc: 20-14. Nem adott esélyt a BKSE a felzárkózásra az ellenfélnek, 57. perc: 25-17.

Magabiztos hazai siker született, ez volt a Balaton-partiak második bajnoki győzelme ebben a szezonban.

Balatonfüredi KSE: ANDÓ – Hornyák 2/1 Malinovic 6, SZÖLLŐSI 7/2, VAJDÍA 4, Németh B. 2, Bóka 2. csere: Tóth M(k), Stretenovic, Kemény, Szmetán1, Brandt 1, Varga 1, Ág, Szűcs, Dénes. Edző: György László.

Cegléd: Kránitz, Tamási, Aleksza (kapusok), Juhász 1, Markovics 1, Szepesi, Mazák 3, Tóth M. 2, Kállai 3, Szűcs B., Hajdú 6 (3), Bartha, Kende 2, Teleki 1.

Kiállítások: 12, ill. 2 perc.
Hétméteresek: 4/3, ill. 5/3.